Aktualności

                Poczytaj Bratkowi

Do naszej szkoły zawitał Bratek. Kto to jest? To nasz przyjaciel, starszy brat, który zamieszkał w bibliotece. Dlaczego właśnie tam? Bo Bratek uwielbia książki i lubi słuchać, jak dzieci czytają mu bajki. Właśnie tam ma swój Kącik, do którego zaprasza wszystkie dzieci, a szczególnie te najmłodsze. Dzieci z klas I-III poznały już Bratka, wysłuchały bajki o narodzinach Bratka i wykonały cudowne portrety naszego Przyjaciela. Każdego dnia coraz więcej dzieci przychodzi do biblioteki, aby spotkać się z Bratkiem i w ramach programu „Poczytaj Bratkowi”, poczytać ulubione książki swoim młodszym kolegom i koleżankom.

 

Jeśli lubisz czytać książki, przyjdź do mnie i mi poczytaj.

Zapraszam Cię,

Bratek.

 

 

Moi Drodzy!!!

 

Witam Was w nowym roku szkolnym 2015/2016.

Mam nadzieję, że odpoczęliście w czasie wakacji i chętni do pracy wróciliście do szkoły. Przed Wami kolejne miesiące nauki, ale także zabawy i poznawania nowych przyjaciół i ciekawych ludzi.

Cieszę się, że z niektórymi z Was spotkam się w moim gabinecie.

Postaram się, aby "gimnastyka buzi i języka" była dla Was miła i przyjemna.

Do zobaczenia :)

 

Justyna Kokot

logopeda

REGULAMIN ZAJĘĆ LOGOPEDYCZNYCH

  • Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r.  w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach, w naszej szkole uczniowie uczestniczą w zajęciach specjalistycznych: logopedycznych.

  • Zajęcia logopedyczne prowadzone są indywidualnie lub w grupie  (max. 4 osoby). Zajęcia specjalistyczne prowadzone są w wymiarze 45 minut  raz w tygodniu.

  • W zajęciach mogą brać udział dzieci zdrowe (tzn. bez kataru, kaszlu, gorączki, bólów głowy, chorób zakaźnych lub innych).

  • Rodzice stosują się do zaleceń logopedy.

  • Dziecko, na każde zajęcia, przynosi teczkę formatu A4 oraz materiały z poprzednich zajęć.